wtorek, 27 marca 2012

Bohaterowie

Bohaterowie :

Lizzy-Rose Keys 
Ktoś kiedyś powiedział, że mam opisać siebie w kilku zdaniach trochę trudne, ale jakoś dałam radę. Jestem zwariowana, miła dla tych których powinnam, mówię to co myślę, nie raz żałuję wypowiedzianych słów, ale czasu nie cofnę. Interesuję się muzyką oraz fotografią, gram na gitarze, śpiewam dla siebie oraz tańczę. Mam grube brązowe włosy sięgające za ramiona oraz duże niebieskie oczy z zieloną obwódką.Moi znajomi jak mnie opisują ? Szczupła o delikatnych rysach twarzy. łatwo stracić moje zaufanie
Nathan Keys
 
Mój lekko świrnięty brat, jestem jego kopią. Starszy ode mnie o rok, nie pozwalający aby ktoś mnie obraził czy też skrzywdził. Krótkie brązowe włosy oraz duże zielone oczy z niebieską obwódką. Mój braciszek interesuje się jazdą na deskorolce oraz bmx, ma świetny głos, uwielbia grać na perkusji.

Olivia Keys
Moja młodsza siostrzyczka, ma 8 lat. Miła, pomocna kochająca rysować i się wygłupiać ( to chyba rodzinne) . Ma strasznie długie brązowe włosy oraz tak jak ja niebieskie oczy z zieloną obwódką. Uwielbia koty i na moje szczęście zbytnio nie lubi różowego, ma swojego ulubionego misia, którego nazwała BERTII . 

Kela Kainer 
Siedemnastolatka mieszkająca od urodzenia w Londynie. Szatynka, długie sięgające do pasa włosy, dziewczyna o zielonych oczach. " Nie lubię o sobie gadać lub pisać. jaka jestem? szczera,uczciwa lojalna, nie raz naiwna. cenię swoich przyjaciół,którzy dają mi moc na kolejne dni. nie raz dostałam kopa od życia ale dzięki temu jestem bogatsza o to co było i odporna na to co będzie. irytują mnie dziewczyny które martwią się tylko o to czy zdobędą pieniądze na kolejny weekend byle żeby się nawalić w 4 dupy. kocham 1D i mam w **** co myślą o tym inni. każdy ma swój styl, który również mam i ja. " Kela interesuje się muzyką oraz modą, jest jedynaczką oraz ma cudowny głos. Ma dużą kolekcję bransoletek.

Dave Halsen
Mój były, zerwaliśmy z 5 miesięcy temu, powód ? przeprowadził się do innego miasta, uznaliśmy że będzie lepiej jak zerwiemy. Wysoki szatyn o czarnych jak węgiel oczach. Pomimo, że się tak dawno nie widzieliśmy wciąż Go kocham. Jest bardzo przystojny przez co ma mnóstwo wielbicielek, kiedyś miły lecz przeprowadzka Go zmieniła. Pod maską wciąż jest taki jak dawniej. Interesuje się sportem, biega, gra w piłkę nożną oraz jeździ na deskorolce i bmx. Przyjaźni się z Nathanem oraz z Kelą.

Ashley Jensen
Szkolny plastik, obecnie chodzi z Dave'm. Wysoka blondynka z toną tapety na twarzy, niebieskie oczy, Jej mózg pracuje na niskich obrotach. Myśli, że może wszystko, kocha One Direction. Razem z przyjaciółkami manipuluje ludzi, nie może się pogodzić z faktem, że Jej się coś nie udało. Przyjaźni się z Amy i Anabell, nienawidzi osób którzy zamienią choć słówko z 1D, a najbardziej nienawidzi Keli oraz mnie. 

Resztę bohaterów podamy potem <33 Wer&Kela 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz