środa, 28 marca 2012

Bohaterowie cz. 2

Zayn MalikWysoki brunet o pięknych czekoladowych oczach. Ma osiemnaście lat i jest w zespole "One Direction" razem ze swoimi przyjaciółmi. Jest cichy i spokojny w nieznanym towarzystwie, ale jak jest z kimś znajomym od razu zmienia się na wesołego o dużym poczuciu humoru. Jest perfekcyjny w każdym calu, obecnie singiel.

Harry Styles


Siedemnastolatek o burzy brązowych loków i zielonych oczach. Uwielbia koty i gotowanie, gustuje  w starszych kobietach. Najmłodszy członek zespołu "One Direction". Razem z Louisem tworzą bromance, jego najbliżsi przyjaciele to członkowie zespołu. Miły, zabawny, kochający wygłupy i przystojny chłopak.

Niall Horan
Osiemnastoletni blondyn o pięknych niebieskich jak ocean oczach. Uważa się za najmniej przystojnego członka zespołu "One direction", w którym gra. Kocha wszystko co jest jadalne,  uwielbia grać na gitarze. Miły, przystojny i zabawny chłopak. Singiel.

Liam Payne


Osiemnastolatek, najbardziej dojrzały chłopak z zespołu "One Direction" jego znajomi mówią na niego Daddy Direction. Boi się łyżeczek. Ciemny blondyn o brązowych oczach. Miły, przystojny kochający wygłupy chłopak. obecnie jest z Danielle.

Louis Tomlinson


Choć wygląda na dziewiętnastolatka tak na prawdę jest to dziecko. Kocha robić żarty oraz opowiadać dowcipy. Miły, zabawny, czasem porywczy, z wyglądu szatyn o niebiesko-szarych oczach. Jest w zespole "One Direction" , uwielbia jeść marchewki oraz chodzi z Eleanor.

Danielle Peazer
 

Osiemnastolatka, jej pasją jest taniec oraz fotografowanie. Jest modelką oraz tancerką w X Factor. Tańczy w teledyskach wielu sławnych osób. Miła, rozsądna i utalentowana dziewczyna. Obecnie chodzi z Liam'em z One Direction
Eleanor Calder


Dziewietnastolatka, jest modelką. Wysoka brunetka o brązowych oczach. Chodzi z Louisem z One Direction. Przyjaźni się z Danielle i 1D. Miła, rozsądna, spokojna gdy trzeba, nie raz zwariowana dziewczyna. Razem z resztą przyjaciół chodzi do liceum. 


Hej dodajemy drugą część bohaterów. Mamy nadzieję, że blog Wam się spodoba. Jeśli możecie to komentujcie i obserwujcie. Pierwszy rozdział pojawi się dziś lub jutro oczywiście jak będziemy miały czas. Wer&Kela. <3  

3 komentarze:

 1. czekam na rozdział pierwszy<3
  @klaudialove1dxx
  zapraszam na: http://free-fallin-one-direction.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. czekam na pierwszy rozdział :D :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm zapowiada się ciekawie, czekam na 1 rozdził :) <3
  zapraszm również do mnie
  xstupid-love.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń